Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей попередила, що Брексіту може взагалі не бути через спроби законодавців зірвати її план виходу країни з ЄС.
Про це Мей написала в газеті Mail on Sunday, повідомляє Reuters.
"Моє послання країні в цей уїк-енд просте: нам потрібно зосередитися на цілі. Якщо ми цього не зробимо, ми ризикуємо залишитись без Брексіту", - написала Мей.
Вона також заявила, що Велика Британія займе жорстку позицію в наступному раунді переговорів з ЄС.
"Деякі люди запитують, чи є наша угода про вихід з ЄС тільки відправною точкою, з якої ми почнемо регресувати. Дозвольте мені внести ясність. Наша угода про Брексіт - це не якийсь довгий список побажань, з якого учасники переговорів можуть вибирати. Це цілісний план з набором результатів, які не підлягають обговоренню", - написала Мей.
https://www.pravda.com.ua/news/2018/07/15/7186363/
Комментариев нет:
Отправить комментарий