понедельник, 4 ноября 2019 г.
Борг «Газпрому» перед «Нафтогазом» сягнув 3 млрд доларів.
Сума боргу російського “Газпрому” перед НАК “Нафтогаз України” за рішенням Стокгольмського арбітражу збільшилася до 3 млрд доларів.
Про це повідомив виконавчий директор Групи “Нафтогаз” Юрій Вітренко у Facebook.
Читайте також: Рада ухвалила закон про відокремлення ГТС від Нафтогазу
“У нас є офіційна відповідь Газпрому, що вони не будуть постачати, поки не “відновиться баланс”. Ми вже через арбітраж вимагаємо компенсацію”, — додав Вітренко.
За його словами, борг “Газпрому” виник через те, що той не виконував свої контрактні зобов’язання за транзитним контрактом.
“А зараз за рішенням Стокгольмського арбітражу Газпром нам винен 3 млрд доларів”, – повідомив Вітренко.
Він заявив, що компанія і надалі буде розв’язувати всі суперечки з “Газпромом” у Стокгольмі.
https://news.finance.ua/ua/news/-/459246/borg-gazpromu-pered-naftogazom-syagnuv-3-mlrd-dolariv
Комментариев нет:
Отправить комментарий