понедельник, 4 ноября 2019 г.

Борг «Газпрому» перед «Нафтогазом» сягнув 3 млрд доларів.

Сума боргу російського “Газпрому” перед НАК “Нафтогаз України” за рішенням Стокгольмського арбітражу збільшилася до 3 млрд доларів. Про це повідомив виконавчий директор Групи “Нафтогаз” Юрій Вітренко у Facebook. Читайте також: Рада ухвалила закон про відокремлення ГТС від Нафтогазу “У нас є офіційна відповідь Газпрому, що вони не будуть постачати, поки не “відновиться баланс”. Ми вже через арбітраж вимагаємо компенсацію”, — додав Вітренко. За його словами, борг “Газпрому” виник через те, що той не виконував свої контрактні зобов’язання за транзитним контрактом. “А зараз за рішенням Стокгольмського арбітражу Газпром нам винен 3 млрд доларів”, – повідомив Вітренко. Він заявив, що компанія і надалі буде розв’язувати всі суперечки з “Газпромом” у Стокгольмі. https://news.finance.ua/ua/news/-/459246/borg-gazpromu-pered-naftogazom-syagnuv-3-mlrd-dolariv

Комментариев нет:

Отправить комментарий