понедельник, 4 ноября 2019 г.

#ЧЕРГОВИЙПОКРАЇНІ

Окремі відомості для розслідування надали голландські спецслужби, що може бути доказом того, що Нідерланди почуваються в комп'ютерах ГРУ як вдома приблизно з 2014 року. Аналіз цих прорахунків наштовхує на три висновки. По-перше, не виключено, що люди, які працюють на ГРУ, просто мають вкрай низьку компетенцію як «хакери». І навіть якщо їм і вдається щось «поламати», то проблем з їх встановленням і атрибуцією ні в кого не виникає. По-друге, можливо, горезвісні хакери працюють з-під примусу і під постійним пресингом збоку керівництва, бо в таких організаціях усе потрібно терміново і на вчора. Пресинг змушує їх робити помилки, що знову ж таки свідчить про невисокий інтелектуальний рівень їх керівництва. По-третє, окремі західні експерти стверджують, що таке показне нехлюйство — частина показової гри. Мовляв, «подивіться, як ми можемо вас зламати і нам за це нічого не буде». Деякі «хакери» навіть не намагаються приховати свої сліди. Таке пояснення малоймовірне, бо в будь-якому разі негативно впливає на позиції Путіна на світовій політичній арені. Однак, якщо врахувати, що в цій кремлівській банці з павуками спецслужби успішно намагаються підставити одне одного — не виключено, що дії спрямовані на те, щоб звалити все на «сусіда» з іншої спецслужби. Втім, для України висновки однаково нерайдужні. Очевидно, що, незалежно від посадки Пола Манафорта до в'язниці за ініціативою члена фракції БПП Сергія Лещенка, Дональд Трамп зберіг віру в те, що "це все українці", яку в головах його друзів помістив агент російської розвідки Костянтин Кілімнік. І тепер, дуже важко, або, навіть, неможливо, буде дістати цю думку з голови Трампа. Тому, попри зрозумілі негаразди для України в разі обрання Байдена і п'ять років "забуття" з американської сторони, не виключено, що з Трампом вже "каші не звариш". https://t.me/on_duty/665

Комментариев нет:

Отправить комментарий