понедельник, 4 ноября 2019 г.
Бойовики звинуватили Україну у зриві розведення військ у Петрівському.
У "ДНР" заявили, що українські військові саботують накази президента Зеленського.
Бойовики звинуватили українську сторону у зриві нової спроби розвести війська в Петрівському.
Про це заявив "керівник представництва "ДНР" у Спільному центрі з контролю і координації режиму припинення вогню Руслан Якубов.
"Український президент (Володимир Зеленський - прим.ред.) неодноразово заявляв про прихильність до відведення в Петрівському. Але сьогодні вчергове командування ООС саботувало всі вказівки президента, і жодного відводу в Петрівському немає", - сказав він.
Як зазначається, представники "ДНР" сьогодні рівно о 13:00 за місцевим часом (12:00 за Києвом) провели запуск білої сигнальної ракети в Петрівському на знак готовності відновити процес розведення військ, раніше про свою готовність повідомили в ОБСЄ.
"Відповіді від української сторони до теперішнього часу не було", - додали
https://tsn.ua/ato/boyoviki-zvinuvatili-ukrayinu-u-zrivi-rozvedennya-viysk-u-petrivskomu-1437510.html
Подписаться на:
Комментарии к сообщению (Atom)
Комментариев нет:
Отправить комментарий