воскресенье, 12 февраля 2017 г.

ВІЙНА З РОСІЄЮ, ІНФОРМАЦІЙНА ВІЙНА ІГОР САВЧУК: «ХТО ЩЕ ХОЧЕ НА «МАЙДАН 3745» В КОМПАНІІ РУSSКІХ НАЦИСТІВ?» 12.02.2017 

Ну дуже відверто Москва працює на «майдан 2017». Хоча б трохи креативу, родзинки. Все топорно і тупо.
Пам’ятаєте Степана Мазуру (Сергія Жука) – агента ФСБ, що мутив Майдан 2016, та був повністю викритий? В нього була така спільнота ВКонтактє https://vk.com/majdan3
Зараз там знову активно закликають до «майдану», та активно репосять ось цю спільноту https://vk.com/club91331848 . Що ці дві спільноти пов’язані видно по посиланням в профілях.


Бачимо всілякі види різних «революціонерів». Ось одне із звернень.
Подивіться на прапор. Ну як так можна палитись? Прапор «Национального Союза России» — (организация руских национал-социалистов) Тобто звичайних нацистів із-зі порєбріка.
Ну і хто ще хоче на «Майдан 3745» в компаніі руSSкіх нацистів?

Ігор Савчук

http://facebook-ua.info/2017/02/12/igor-savchuk-xto-shhe-xoche-na-majdan-3745-v-kompanii-russkix-nacistiv/

Комментариев нет:

Отправить комментарий