Міністерство
торгівлі США пропонує президенту Дональду Трампу ввести
протекціоністські заходи і встановити 53-відсоткове мито на імпорт сталі
та алюмінію із 12 країн, зокрема з Росії. Про це повідомляють на сайті мінторгівлі США.
Так, міністерство торгівлі ініціює
введення 24-відсоткового мита для всіх країн-експортерів. Інша
ініціатива передбачає введення мита 53% для Росії, Бразилії, В'єтнаму,
Індії, Туреччини, Китаю, Єгипту, Коста-Рики, Таїланду, Малайзії, ПАР і
Південної Кореї.
Крім того, відомство пропонує
запровадити або 7,7-відсоткове мито на експорт алюмінію з усіх країн, а
також 23,6% на всю продукцію з Росії, Китаю, Гонконгу, Венесуели і
В'єтнаму, або квоту на імпорт із країн, яка дорівнюватиме 86% від їх
експорту до США у 2017 році.
Мінторгівлі розраховує, що Трамп оприлюднить своє рішення у квітні.
Європейська комісія ввела
антидемпінгові мита на чавун і сталеву продукцію виробництва Росії,
Бразилії, Ірану й України у жовтні 2017 року. Загалом мита охоплюють 48 імпортних продуктів сталеливарного сектору.
http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/ministerstvo-torgivli-ssha-proponuje-trampu-vvesti-mito-53-na-import-stali-z-rosiji-i-shche-11-krajin-232513.html
Комментариев нет:
Отправить комментарий