понедельник, 4 июня 2018 г.
Канада та Євросоюз звернулися до СОТ у зв'язку з митами США на сталь й алюміній Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд заявила, що американські мита на ввезення сталі й алюмінію було введено "під надуманим приводом" захисту нацбезпеки США, тому Канада звернулася до Світової організації торгівлі.
У заяві міністра закордонних справ Канади Христі Фріланд, опублікованій на сайті МЗС Канади 1 червня, ідеться, що "односторонні" мита, введені "під надуманим приводом" захисту нацбезпеки США, несумісні з міжнародними торговельними зобов'язаннями США і правилами СОТ. За її словами, Канада буде тісно співпрацювати у цьому питанні з Євросоюзом та іншими партнерами, які вимагають скасування мит.
"Абсолютно недоречно розглядати будь-яку торгівлю з Канадою як загрозу національній безпеці США. Канада є надійним постачальником сталі й алюмінію для захисту та безпеки США. Канаду визнано в законодавстві США частиною технологічної і промислової бази, пов'язаної з національною обороною", – заявила Фріланд.
Представник СОТ розповів агентству Reuters, що 1 червня організація отримала запит ЄС на консультації зі США щодо мит, що є першим кроком урегулювання суперечок в організації. Співрозмовник додав, що текст звернення опублікують після того, як його розішлють усім членам організації.
http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/kanada-i-jevrosojuz-zvernulisja-do-sot-u-zv-jazku-z-mitami-ssha-na-stal-i-aljuminij-249092.html
Подписаться на:
Комментарии к сообщению (Atom)
Комментариев нет:
Отправить комментарий