Президент США Дональд Трамп відклав до 1 червня введення мит на сталь і алюміній для Європейського союзу, Канади та Мексики. Про це 1 травня телеканалу CNBC повідомили в Білому домі.
Вашингтон також досяг домовленостей щодо цього з Аргентиною, Австралією та Бразилією. Зараз триває допрацювання деталей угоди За даними Reuters, глава Білого дому вирішив дати зазначеним країнам додатковий час на переговори зі США за кілька годин до закінчення терміну, коли мита мали набути чинності. http://gordonua.com/ukr/news/money/tramp-vidklav-vvedennja-mit-na-stal-i-aljuminij-dlja-jes-kanadi-ta-meksiki-244000.html
Комментариев нет:
Отправить комментарий