понедельник, 17 июня 2019 г.

Олігарх Плахотнюк перебуває «на барикадах» і має намір повернутися в Молдову Новое Время 34 хвилини тому 2

Глава Демократичної партії Молдови, олігарх Володимир Плахотнюк заявив, що переходить в опозицію і скоро повернеться в країну.
Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.
«Мені потрібна перерва, але не для того, щоб відпочивати … У ці дні я працюю над декількома планами, і найважливіший з них — відновлення стабільності в Молдові та миру, якого потребують громадяни», — написав олігарх.
Він також заявив, що переходить в опозицію, а зараз знаходиться «на барикадах». Плахотнюк стверджує, що повернеться в країну, як тільки «його сім'я буде в безпеці, і він буде в безпеці».
«Мої діти налякані, моя сім'я налякана і ніде не відчуває себе в безпеці. Зараз моя сім'я як ніколи потребує мене, і я буду поруч з ними стільки, скільки це буде потрібно, щоб пережити ці моменти і відчувати себе в безпеці. Я маю право вжити всіх заходів, щоб захистити себе і свою сім'ю або близьких людей. В цей час Молдова не є безпечною країною, і це не через можливі справи, сфабрикованих противниками, а через тих, хто хоче захопити її силою», — зазначив Плахотнюк.

Комментариев нет:

Отправить комментарий