Президент України Володимир Зеленський впевнений у законності указу про розпуск Верховної Ради і позачергові вибори парламенту.
Як заявив він в коментарі журналістам в ході робочого візиту в Париж, глава держави не має наміру впливати на Конституційний суд при розгляді його указу, передає "Інтерфакс-Україна".
"Мені здається, що рішення Конституційного суду буде однозначним. Я вважаю, що ми все робили згідно з законом. Я розпустив Раду і згідно з законом, і за запитом суспільства, і думаю, що таке рішення і буде. Навіть не думаю, що буде інше рішення", – заявив президент.
Коментуючи питання, як він буде реагувати, якщо КС визнає указ про розпуск Ради неконституційним, Зеленський заявив: "Давайте дочекаємося рішення".

Володимир Зеленський
Politeka
"Вони і так затягують, мені здається. Але головне, що я не хочу впливати на суд", – додав він.
Як повідомляв OBOZREVATEL:
Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!
Комментариев нет:
Отправить комментарий